ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

TEL: 576-816-321

Адвокатська канцелярія

 

галузі спеціалізації

 

Імміграційне законодавство

 

комерційне право компанії

 

Особисті блага

Ознайомитися з нашими іншими спеціалізаціями

Наша канцелярія може похвалитися широким спектром спеціалізацій. У кожній з них у нас є багатий досвід і знання, щоб ефективно довести справи наших клієнтів до успіху!

Poznaj naszych specjalistów

Katarzyna Grzybowska - Adwokat, partner zarządzający

k.grzybowska@adwokaci-sg.pl

Paweł Stachurski - Adwokat, partner zarządzający

p.stachurski@adwokaci-sg.pl

Maciej Smolarek -

Adwokat, partner

m.smolarek@adwokaci-sg.pl

Emilia Pozimska - prawnik

e.pozimska@adwokaci-sg.pl

Agnieszka Chrząścik - aplikant adwokacki

a.chrzascik@adwokaci-sg.pl

Marta Kreczko - prawnik

m.kreczko@adwokaci-sg.pl

Izabela Sazońska - prawnik

i.sazonska@adwokaci-sg.pl

Monika Smolarek - prawnik

mk.smolarek@adwokaci-sg.pl

Łukasz Malitowski - aplikant adwokacki

l.malitowski@adwokaci-sg.pl

Oleksandr Polisada - prawnik

o.polisada@adwokaci-sg.pl

Kontakt z nami

576-816-321, 668-740-625

kancelaria@adwokaci-sg.pl

Informacje kontaktowe

Biuro Wrocław

Ulica Marii Curie-Skłodowskiej 49/8

godziny otwarcia: pon-pt, 8:00-16:00