SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TEL: 576-816-321

KANCELARIA ADWOKACKA

 

POZNAJ NASZE POZOSTAŁE SPECJALIZACJE

Nasza kancelaria może pochwalić się szeroką gamą specjalizacji. W każdej z nich posiadamy bogate zaplecze doświadczenia i wiedzy, aby skutecznie doprowadzić sprawy naszych klientów do sukcesu!

Poznaj naszych specjalistów

Katarzyna Grzybowska - adwokat, partner zarządzający

k.grzybowska@adwokaci-sg.pl

Paweł Stachurski - adwokat, partner zarządzający

p.stachurski@adwokaci-sg.pl

Maciej Smolarek - adwokat, partner

m.smolarek@adwokaci-sg.pl

Emilia Pozimska - prawnik

e.pozimska@adwokaci-sg.pl

Agnieszka Chrząścik - aplikant adwokacki

a.chrzascik@adwokaci-sg.pl

Marta Kreczko - prawnik

m.kreczko@adwokaci-sg.pl

Izabela Sazońska - prawnik

i.sazonska@adwokaci-sg.pl

Monika Smolarek - prawnik

mk.smolarek@adwokaci-sg.pl

Łukasz Malitowski - aplikant adwokacki

l.malitowski@adwokaci-sg.pl

Oleksandr Polisada - prawnik

o.polisada@adwokaci-sg.pl

Kontakt z nami

576-816-321, 668-740-625

kancelaria@adwokaci-sg.pl

INFORMACJE KONTAKTOWE

BIURO WROCŁAW

Ulica Marii Curie-Skłodowskiej 49/8

Godziny otwarcia: pon-pt, 8:00-16:00