Słuchamy

Doradzamy

Rozwiązujemy problemy

  1. Zespół

Poznaj Nasz Zespół

Nasza Kancelaria to ludzie – kompetentni, empatyczni, zaangażowani. Od zawsze naszym celem było stworzenie miejsca, gdzie profesjonalna pomoc prawna świadczona jest przez wykwalifikowany zespół prawników, działający jako całość. Doświadczenie pokazuje, że to kompleksowa obsługa prawna daje najlepsze efekty. Tego szukają Klienci, którzy do nas trafiają. Kancelaria Stachurski i Grzybowska to miejsce, gdzie zawsze na pierwszym miejscu jest człowiek. Z przyjemnością obserwujemy jak wszyscy nasi pracownicy, współpracownicy wspierają się, angażują w rozwiązywanie problemów Klientów, wspólnie szukają rozwiązania, nigdy nie pozostawiają niewyjaśnionej sprawy, zgodnie z zasadą, że „Ci, co wygrywają – nigdy nie odpuszczają. Ci, co odpuszczają – nigdy nie wygrywają…”.

Nasz zespół złożony jest z adwokatów, prawników oraz aplikantów adwokackich i aplikantów radcowskich posiadających odpowiednie kompetencje i kwalifikacje. Nie znasz jeżyka polskiego? To żaden problem. Świadczymy usługi w języku polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim. Współpracujemy również na stałe z notariuszami, księgowymi, tłumaczami przysięgłymi, biegłymi wielu specjalności.

Zgłaszając się do naszej kancelarii masz pewność, że dostaniesz kompleksową usługę, na najwyższym poziomie, że na każdym etapie prowadzenia Twojej sprawy będziesz na bieżąco informowany, że zawsze kiedy będziesz tego potrzebował, będziesz mógł zwrócić się z zapytaniem i nigdy Twoja prośba o kontakt nie zostanie zbagatelizowana. Cały nasz zespól pracuje uczciwie i rzetelnie. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc, jesteśmy dla Ciebie.

Katarzyna Grzybowska-Jagódka

Katarzyna Grzybowska-Jagódka

adwokat, wspólnik

Paweł Stachurski

Paweł Stachurski

adwokat, wspólnik

Oleksandr Polisada

Oleksandr Polisada

prawnik, dyrektor biura

Krzysztof Strużynski

Krzysztof Strużynski

prawnik

Julia Szczych

Julia Szczych

prawnik

Michał Kukielka

Michał Kukielka

aplikant radcowski

Olha Kovalova

Olha Kovalova

Prawnik

Mateusz Lis

Mateusz Lis

aplikant adwokacki

Anastazja Hosudarska

Anastazja Hosudarska

prawnik

Michał Kuźniar

Michał Kuźniar

prawnik

Stachurski i Grzybowska Adwokacka Spółka Partnerska

NIP: 898 224 15 82
REGON: 369541276
KRS: 0000720228

Oławska 17/6, 50-123 Wrocław

Godziny pracy: Pon- Pt: 9:00-16:00

WROCŁAW

+48 576 816 321

OBSŁUGA W JĘZYKU POLSKIM, ANGIELSKIM, UKRAIŃSKIM, ROSYJSKIM

BOLESŁAWIEC

+48 883 168 777

OBSŁUGA W JĘZYKU POLSKIM, UKRAIŃSKIM, ROSYJSKIM

Znajdż nas