ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

ТЕЛ: 576-816-321

Адвокатська канцелярія

 

Ознайомитися з нашими іншими спеціалізаціями

Наша канцелярія може похвалитися широким спектром спеціалізацій. У кожній з них у нас є багатий досвід і знання, щоб ефективно довести справи наших клієнтів до успіху!

Ознайомся з нашими спецалістами

Katarzyna Grzybowska-Jagódka – Адвокат,керуючий партнер

k.grzybowska@adwokaci-sg.pl

Paweł Stachurski – Адвокат,керуючий партнер

p.stachurski@adwokaci-sg.pl

Maciej Smolarek – Адвокат, партнер

m.smolarek@adwokaci-sg.pl

Emilia Pozimska – юрист

e.pozimska@adwokaci-sg.pl

Agnieszka Chrząścik – Стажуючий адвокат

a.chrzascik@adwokaci-sg.pl

Marta Kreczko – юрист

m.kreczko@adwokaci-sg.pl

Izabela Sazońska – юрист

i.sazonska@adwokaci-sg.pl

Monika Smolarek – юрист

mk.smolarek@adwokaci-sg.pl

Łukasz Malitowski – Стажуючий адвокат

l.malitowski@adwokaci-sg.pl

Oleksandr Polisada – юрист

o.polisada@adwokaci-sg.pl

Зв’яжіться з нами

576-816-321, 668-740-625

kancelaria@adwokaci-sg.pl

Контактна інформація

офіс Вроцлав

Ulica Marii Curie-Skłodowskiej 49/8

Години праці: pon-pt, 8:00-16:00